Naše výdejní místa a kamenné prodejny  LOVOSICE  , NYMBURK , Mladá Boleslav

O firmě NIRE

Vážení zákazníci,

 dovolte, abychom Vám v krátkosti představili naší firmu. Jsme rodinná firma, která se zajímá o praktičnost, funkčnost a design nejen otopných panelů.

Hlavním důvodem založení firmy NIRE byla vize usnadnit všem zákazníkům výběr koupelnových, bytových i průmyslových radiátorů. Chceme, aby naši zákazníci snadno našli vše potřebné pro úplnou dokonalost bytů, domů, kanceláří nebo hotelů.

Věříme, že naše firma je pro Vás ta pravá, pokud hledáte odborníky v oblasti radiátorů. Rádi Vám pomůžeme i s tím nejmenším detailem, který se radiátorů týká.

Nechceme být na trhu jako gigantický eshop bez osobního přístupu k zákazníkům. Jsme a nadále chceme být specializovaný velkoobchod a maloobchod na radiátory s vlastními produkty. Chceme Vám radit, konzultovat a případné dotazy zodpovědět podle našeho nejlepšího svědomí.  Reagujeme na dotazy, emaily a snažíme se zákaznický servis stále zlepšovat. Práce nás baví, jsme tu pro Vás!

Budeme rádi i za jakýkoliv dotaz, či připomínku. Jak kladnou, tak i zápornou. NIRE se stále zdokonaluje a díky připomínkám z řad zákazníků můžeme být ještě lepší!

Naše NIRE produkty: Nejzajímavější části jsou kategorie otopných těles HOME a HOTEL. Tyto série se vyrábí v České Republice v nejlepší kvalitě a za nejlepší cenu. Tyto série je možné zakoupit na našem e-shopu s dopravou zdarma. U série HOME a HOTEL je možné poptat atyp v RAL odstínech a speciálních rozměrech na míru. Poptávky atypického rozměru, či RAL odstínu poptávejte na atyp@nire.cz . Tyto série jsou již dnes nedílnou součástí nejen hotelů, škol, technických místností, ale i Vašich koupelen v rodinných nebo bytových domech.

NIRE NEREZ produkty: Rádi se Vám pochlubíme sérií RAKE a LADEER, které jsou vyráběny za pomoci precizního manuálního svařování! Nerez je nejefektivnější a nejhezčí materiál pro výrobu koupelnových radiátorů!

Specialitkou se stala série NIRE Gold STILUX, již názvu jistě chápete, že se jedná o pozlacené koupelnové těleso. Výroba tělesa je opět naše, jen pozlacení musíme řešit v sousedním Německu.

Otopná tělesa je možno vytápět kombinovaně a nebo pouze na elektřinu, za pomocí topné tyče, případně doplněné o termostat.

 

Děkujeme Vám, za Váš čas strávený při hledání Vašeho radiátoru na našem webu.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vaše NIRE

 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.