Naše výdejní místa a kamenné prodejny  v LOVOSICÍCH    v Lysé nad Labem LITOL

Přivzdušňovací ventil potrubí třídy Al Ventilair, DN 32/40/50, průt. vzduchu 9 l/s

Katalogové číslo: PR7150C (11A20000099)

Přivzdušňovací ventil potrubí třídy Al Ventilair, DN 32/40/50, průt. vzduchu 9 l/s

806 Kč

666 Kč bez DPH

ks

Parametry

Značka Aliaxis Česká republika s.r.o.
EAN 8592480045326
Váha 14 kg
Provozní teplota -20°c až +60°c
VO balení 10
Typ ventily
Průtok (l/min) 9 l/s
Velikost dn32/40/50

Popis produktu

Přivzdušňovací ventily se používají v odpadním potrubí za účelem odstranění podtlaku přisátím vzduchu. Cílem je zajistit, aby bylo kanalizační potrubí vyvedeno ven a aby v kanalizačním systému docházelo k vyrovnání tlaku. Při nedostatečném odvětrání sifony nasávají naprázdno a dochází k nepříjemnému pachovému zatížení. Aby se zabránilo těmto nepříjemným doprovodným jevům, montují se přivzdušňovací ventily. Nová generace přivzdušňovacích ventilů byla projektována tak, aby se každá ze dvou základních hlavic mohla napojit pomocí pryžové manžety na tři dimenze potrubí. Přivzdušňovací ventily se otvírají při vzniku podtlaku v potrubním systému a vodotěsně a zápachuvzdorně se uzavírají po následném přisátí vzduchu.

Přivzdušňovací ventily se nesmí použít: tam, kde hrozí zpětné vzdutí, na připojovací větvi, která je napojená na stoupací potrubí ve vyšším než třetím patře, v kanalizaci vedoucí z domácí čističky odpadních vod, v situacích, kde je možná pouze vodorovná nebo šikmá pozice ventilů.  
Teplotní použití: - 20°C až + 60 °C. Pro ochranu proti mrazu do -20 °C se při montáži používá horní kryt ze styroporu. Průtok vzduchu 8 l/s.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Dotaz na produkt

Načíst