Naše výdejní místa a kamenné prodejny  LOVOSICE  , NYMBURK , Mladá Boleslav

SIEMENS chytrý termostat RDS110 s možností dálkového ovládání

-5% Zdarma

Katalogové číslo: RDS110

SIEMENS chytrý termostat RDS110 s možností dálkového ovládání

8 694 Kč

8 259 Kč

6 826 Kč bez DPH

ks

Parametry

Značka SIEMENS
Váha 1 kg

Popis produktu

Rozumí vašim potřebám

Chytrý termostat byl navržen pro profesionální řízení a provoz topných systémů. Díky čistému designu se dokonale hodí do každého interiéru. Šest přesných čidel zajišťuje neustálý kontakt s okolím: jedná se o čidla teploty, vlhkosti, intenzity světla, vzdálenosti a přítomnosti osob a kvality vzduchu. Vzhledem k tomu, že všechna čidla jsou integrální součástí chytrého termostatu, nejsou zapotřebí žádné další kabely nebo programování. Díky nim je termostat plně soběstačný.

Ovládání S nebo BEZ mobilní aplikace

Chytrý termostat lze ovládat přímo pomocí dotykového displeje nebo přes intuitivní mobilní aplikaci Smart Thermostat RDS. Aplikace umožňuje plné ovládání a monitoring vašeho chytrého termostatu odkudkoliv a kdykoliv. Klíčové funkce aplikace zahrnují od časových programů, volby různých režimů (např. Přítomnost, Nepřítomnost), přes regulaci relativní vlhkosti a monitoring kvality vzduchu až po funkci zelený lísteček a mnoho dalšího. Díky tomu je ovládání chytrého termostatu snadné a rychlé.

 

Snadné uvedení do provozu a další výhody

Jako profesionální montážní firma budete mít díky chytrému termostatu značnou výhodu: od nabídky snadného a rychlého uvedení do provozu až po splnění nejnovějších standardů energetické účinnosti. Vaši zákazníci budou nejen spokojeni s jednoduchostí obsluhy, ale budou také příjemně překvapeni pozitivním dopadem na jejich rozpočet.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Dotaz na produkt

Načíst