Naše výdejní místa a kamenné prodejny  LOVOSICE  , NYMBURK , Mladá Boleslav

Sprchové dveře, Fantasy, 80x190 cm, chrom ALU, sklo Point, levé provedení

-0% AKCE

Katalogové číslo: CK10112LE

Sprchové dveře, Fantasy, 80x190 cm, chrom ALU, sklo Point, levé provedení

9 990 Kč

9 952 Kč

8 225 Kč bez DPH

ks

Parametry

Značka Mereo
EAN 8592480013387
Váha 26 kg
VO balení 1
Materiál hliníkové profily
Typ dveře
Dostupnost skladem
Délka (Výška) 1900
Provedení levé
Série fantasy
Šířka x hloubka 800 x 0
Stavitelnost 795-815
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Vstupní otvor 550
Sklo point
Šířka 800 mm
Barva Chrom

Popis produktu

Všechny detaily sprchových dveří Fantasy jsou promyšlené do všech detailů s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla je 6 mm a je ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.

Panty jsou robustní, ale přesto elegantní, podobně jako masivní vzpěry na zavětrování. Stavitelnost pantů navíc umožňuje perfektní seřízení dveří. Prahová lišta i okapnička na pohyblivé části doplňují praktičnost a design výrobku a zajišťují odtok vody zpět do vaničky.
Kvalitní dílenské zpracování všech částí sprchových dveří Fantasy zaručuje při správné údržbě dlouhou životnost a spolehlivost. Stejně jako u obdobných výrobků je nutné dbát na dokonalou stavební připravenost, tzn. dodržet kolmost stěn k podlaze.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Dotaz na produkt

Načíst