Naše výdejní místa a kamenné prodejny  LOVOSICE  , NYMBURK , Mladá Boleslav

Sprchové dveře, Fantasy, 90x190 cm, chrom ALU, sklo Čiré

-10% AKCE

Katalogové číslo: CK10220E

Sprchové dveře, Fantasy, 90x190 cm, chrom ALU, sklo Čiré

10 990 Kč

9 890 Kč

8 174 Kč bez DPH

ks

Parametry

Značka Mereo
EAN 8594013126120
Váha 31,1 kg
VO balení 1
Materiál hliníkové profily
Typ dveře
Délka (Výška) 1900
Provedení l/p univerzální
Série fantasy
Šířka x hloubka 900 x 0
Stavitelnost 895-908
Sklo (pevné/dveře) 8/6 mm
Vstupní otvor 600
Panty oválné
Sklo čiré
Šířka 900 mm
Barva Chrom

Popis produktu

Všechny detaily sprchových dveří Fantasy jsou promyšlené do všech detailů s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla pevné části je 8 mm, u pohyblivé části 6 mm a je ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.

Panty jsou robustní, ale přesto elegantní, podobně jako masivní vzpěry na zavětrování. Stavitelnost pantů navíc umožňuje perfektní seřízení dveří. Prahová lišta i okapnička na pohyblivé části doplňují praktičnost a design výrobku a zajišťují odtok vody zpět do vaničky.
Kvalitní dílenské zpracování všech částí sprchových dveří Fantasy zaručuje při správné údržbě dlouhou životnost a spolehlivost. Stejně jako u obdobných výrobků je nutné dbát na dokonalou stavební připravenost, tzn. dodržet kolmost stěn k podlaze.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Dotaz na produkt

Načíst