Sprchové dveře zalamovací, Mistica, 100x190 cm, chrom ALU, sklo Chinchilla

Katalogové číslo: CK80134H

Sprchové dveře zalamovací, Mistica, 100x190 cm, chrom ALU, sklo Chinchilla

7 390 Kč

6 650 Kč

5 496 Kč bez DPH

ks

Parametry

Značka Mereo
EAN 8592480037376
Váha 24 kg
VO balení 1
Materiál hliníkové profily
Typ zalamovací
Dostupnost skladem
Délka (Výška) 1900
Provedení l/p univerzální
Série mistica
Šířka x hloubka 1000 x 0
Stavitelnost 970 - 1000
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Vstupní otvor 750
Sklo chinchilla
Šířka 1000 mm
Barva Chrom

Popis produktu

Sprchové dveře ze série Mistica jsou dodávány s robustními profily a bezpečnostním sklem v pravé i levé variantě montáže, takže se hodí do každé koupelny.
Jako výplň je použito 6 mm silné bezpečnostní sklo, v designu Chinchilla. Lehké zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.

U sprchových zástěn Mistica je kladen velký důraz na eleganci, vzdušnost, funkčnost a snadnou údržbu. Tohoto je docíleno poměrně velkou vstupní šířkou.
Hliníkové profily v lesklém chromu spolu s pochromovaným jednoduchým madlem jistě potěší každého příznivce moderního stylu.

Snadné otevírání a seřízení zabezpečují ložiskové pojezdy s výškovou stavitelností. Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy. Ty jsou vybaveny pružinovým mechanismem pro snadné vysazení posuvné části z rámu.

Čiré sklo je navíc ošetřeno vodoodpudivou ochranou vrstvou EASY CLEAN, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Dotaz na produkt

Načíst