Naše výdejní místa a kamenné prodejny  LOVOSICE  , NYMBURK , Mladá Boleslav

Novea sklo pro Walk in 130 x 200 cm, 8mm, EASY CLEAN Čiré

Katalogové číslo: CK10607S

Novea sklo pro Walk in 130 x 200 cm, 8mm, EASY CLEAN Čiré

6 990 Kč

5 777 Kč bez DPH

ks

Parametry

Značka Mereo
EAN 8592480124892
Váha 48,5 kg
VO balení 1
Délka (Výška) 2000
Provedení l/p univerzální
Šířka x hloubka 1254 x 0
Sklo (pevné/dveře) 8 mm
Sklo čiré
Ochranná vrstva skla easy clean
Šířka 1254 mm

Popis produktu

Sprchová stěna WALK IN součásti balení:

- sklo

Sprchové stěny WALK IN jsou jediné, které se vám opravdu přizpůsobí. Sestavte si svůj sprchovací prostor na míru. Sprchový kout typu WALK IN si můžete poskládat v několika možných kombinacích. Stabilitu bezpečnostní skla zajišťuje elegantní kovová vzpěra a v případě montáže na zeď i boční stavitelný profil, které nenarušují designovou čistotu celého koutu, nejedná o hermeticky uzavřený výrobek.

Všechny detaily sprchových koutů Novea jsou promyšlené s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla je 8 mm. Sklo je navíc ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN. Těsnost zajišťují silikonové lišty. Vzpěry na zavětrování jsou robustní, ale přesto elegantní. Detaily jsou precizně zpracované a zaručují dlouhou životnost a bezvadný stav po celou dobu užívání. To vše jsou přednosti sprchových koutů Novea.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům, běžně používaným na okna a skleněné výplně.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Dotaz na produkt

Načíst